Rozwiń Swój biznes
teraz!

Szybka kampania Tworzenie marki

Landing page - osiągnij Swoje cele sprzedażowe

Landing page to prosta strona docelowa, która wyświetla się użytkownikowi po kliknięciu w reklamę na Facebooku, linki sponsorowane Google AdWords, mailing, newsletter lub baner reklamowy zamieszczony w innym serwisie.
Landing page, w przeciwieństwie do strony firmowej, realizuje jeden precyzyjnie określony cel. Zdobycie klienta.

  • Zwiększony ruch na stronie
  • Idalny do dedykowanych kampani google adds
  • Stworzony według nowoczesnych norm. W pełni responsywny.

Marketing internetowy - zwiększ świadomość o Swojej marce

Artykuły

Systematyczne tworzone i atrakcyjne artykuły, wpłyną pozytywnie na pozycjonowanie strony internetowej (SEO), a także przyciągnie to uwagę klientów i zatrzyma ich na dłużej Co w znacznym stopniu poprawia konwersję na stronie.

Posty

Przyciągające uwagę posty facebookowe czy instagramowe pobudzą do działania twoich obecnych odbiorców oraz wpłyną na pozyskiwanie nowych odbiorców oraz pozwolą one na budowanie świadomości o Twojej marce w internecie.

Mailing

Nie lubisz tego poczucia obowiązku aby systematycznie wysyłać newsletter, do swojej grupy docelowej? Świetnym rozwiązaniem takiego problemu jest wysyłanie mailingu informujących odbiorców o najważniejszych wydarzeniach firmy.

Projekty graficzne

Każda kampania reklamowa nie będzie skuteczna bez baneru reklamowego, przykuwającego uwagę loga ani spersonalizowanej do dedykowanej kampanii grafiki stworzonej aby wzbudzić zaciekawienie potencjalnego klienta.

Filmy reklamowe

Chcesz przedstawić światu swoją firmę w nieszablonowy sposób? Krótki animowany film to świetny pomysł aby dać o sobie znać oraz zdobyć nowych odbiorców jeśli prowadzisz firmowy kanał na YouTube.

Linki zewnętrzne

Główną korzyścią z linkowania zewnętrznego jest poprawa pozycji strony na liście wyników wyszukiwania. Im więcej wartościowych odnośników, tym łatwiej potencjalny klient znajdzie stronę internetową.

Nasze portfolio

Przejdź do naszego bloga i dowiedź się jak możesz rozwinąć Swój biznes w internecie